sobota, 22 marca 2014

Wiosna?

Nareszcie mamy super pogodę, z dnia na dzień robi się coraz cieplej.Niestety kilka dni temu pogoda była okropna.Tydzień temu na treningu tak wiało, że przeszkody latały po całym placu-porażka.Teraz natomiast mamy idealne warunki na agilitki.Za 2 tygodnie wybieramy się na seminarium agility z Moniką Rylską do Annówki, już nie moge się doczekać.A tydzień później debiutujemy na  Bałtyckich zawodach Agility w Gdyni, trochę stresuję się nimi, ale co ma być to będzie!
 Nareszcie rozpoczęliśmy na dobre sezon pływacki.Można powiedzieć że wcale na długo z tego nie zrezygnowaliśmy.Gdy tylko woda odmarzła Fidko już używał. Czy słońce czy deszcz czy mróz nie odpuści.Teraz codzienne spacery nad wodę stają się rutyną i wspaniałą formą relaksu!
W ramach powrotu do kondycji mojej oczywiście :D zaczęliśmy biegać kiedy znajdę czas.Idzie kiepsko ale z każdym kolejnym razem jest lepiej..
Spacerujemy sobie po lesie i przemierzamy kilometry.Mam nadzieję że zima nie da już o sobie znać.Czekamy na jeszcze dłuższe dni i więcej czasu.Niedługo w naszym życiu szykują się spore zmiany, czas się przygotować fizycznie i duchowo.
Spacery leśne
 Wiosna zdecydowanie jest super!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz