czwartek, 31 grudnia 2015

Nowy rok..nowe wyzwania?

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, już za kilka godzin wejdziemy w pełni gotowości w 2016 rok,Jaki był dla nas 2015?
Dotychczas najlepszy w życiu.. Wiele postawionych celów dużych i małych udało sie zrealizować
Rok głównie pod znakiem Fidka..Rok temu o tej porze marzyłam o debiucie w jedynkach, ale już w styczniu udało nam się wystartować na LOLO PETS w Jarużynie.. W tym samym miejscu w listopadzie awansowaliśmy do A2! Mówią jaki sylwester taki cały rok i tak było u nas ;) 
Rok temu o tej porze byliśmy w Annówce na seminarium z Iwoną Gołąb i można powiedzieć że ten rok spędziliśmy w podobnym gronie!

Pierwsze starty w jedynkach Fidka..Pierwsze sukcesy małe i duże..Pierwsze kroki Mersiczki w agilitkach! Niezapomniane chwile,które na zawsze zostaną już w serduszku! 
Wiele poznanych osób, przygód, wyjazdów i odwiedzonych miejsc w Polsce ale i za granicą.
Najwspanialszym wydarzeniem tego roku były Mistrzostwa Europy Juniorów na których mogliśmy z czarnym pobiegać.
Z radością wspominam też wszystkie wyjazdy z psiarzami, których nie jestem w stanie zliczyć.Wschody słońca.. Wieczory, spacery, ogniska i pieski.Niczego więcej nam do szczęścia nie brakuje! Pod koniec 2014 postawiłam sobie tylko jeden cel..chcę być szczęśliwa.
Ten rok chyba udowodnił mi jak wiele jesteśmy w stanie osiągnąć kiedy czegoś bardzo pragniemy.. Spełniać marzenia, spędzać chwilę tylko wśród tych których kochamy i nigdy niczego nie żałować.Pełnia szczęścia? Odnaleziona w tym roku za pewno!
Cieszę się na nadchodzący nowy rok ale serce pęka na wspomnienie tego roku..chcemy jeszcze raz :( 

Z pewnością mogę stwierdzić, że trenowaliśmy pod okiem najlepszych trenerów w Polsce! Monika Rylska Martyna Okrasa Agnieszka Kunkel dziękuję <3 Za mnóstwo dobrych rad i motywację do działania, którą inni odebrali. 
Freexy <3 Za EOJA, nasze obozy i wsparcie cały czas,nie zapominając o #dobrejenergii którą mnie zaraziłyście! Nie wiem gdzie byłabym teraz gdyby nie Wy! 
Dziękuję też wszystkim którzy trwali przy nas cały ten rok, nie będę wymieniać z imienia i nazwiska..ale Wy wiecie! Za całą masę wspomnień.. <3
Życzę Wam.. żeby 2016 był lepszy od tego roku! Spełniajcie marzenia i bądźcie szczęśliwi!
A sobie życzę, żeby przyszły rok był w połowie tak dobry jak ten..Plany już są, zostało tylko odliczać dni! <3 
Kilka zdjęć! Nie jestem w stanie wrzucić  wszystkich! 3 komentarze:

 1. Gratulacje ! Wiele udało się Wam osiągnąć. Niech 2016 będzie jeszcze lepszy . Podbijajcie nowe agilitowe (i nie tylko) horyzonty :)

  Pozdrawiam
  http://beaglowate.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Szczęśliwego Nowego Roku dla Was również ;)

   Usuń
 2. gratuluję :) dużo dobrego w Nowym Roku.
  Obserwuję :)
  http://labowamania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń